Balkon filesi, özellikle çok katlı apartmanlarda hem güvenlik hem de kuş önleme filesi olarak kullanılan özel iplikten üretilmiş bir ürünümüzdür.

Balkon güvenlik filesi, küçük çocuklu ailelerin mutlaka kullanması gereken bir üründür. Emniyet amaçlı kullanımı balkondan kazara düşmeleri sıfıra indirmektedir. Ayrıca küçük çocukların korkuluklara başlarını sıkıştırmasını da engeller. Bahçeli, zemin kotlarda bulunan ev ve anaokulu gibi mekanlarda dahi balkon filesi uygulamasına ihtiyaç duyulmaktadır, bu gibi alanlarda balkondan küçük çocukların siz farkında olmadan dışarı çıkmasını ürünümüz ile kolayca engelleyebilirsiniz.

Balkon filesinin bir diğer kullanım amacı ise evcil hayvanların yüksek katlardan düşmesini engellemektir. Özellikle kedi sahipleri balkon kenarlarında evcil hayvanlarının gezmesinden endişe duyarlar. Koruyucu önlem olarak balkonu tam kapatan balkon güvenlik filesi montajı öneriyoruz.

Oturuma açık binalarda ebeveynlerin korkulu rüyası olan balkon boşluklarını ve pencere boşluklarını kapamak üzere kullandığımız balkon filesi, amaca yönelik kurulumla, estetikten taviz vermeden, hizmetinize sunulmaktadır.

Amaç en kıymetli varlıklarımızın olası yüksekten düşmelerini önlemek amacıyla çeşitli renk ve göz aralıklarıyla balkon fileleri üretmekte ve ehil ekibimizle monte etmekteyiz.
Kazasız günler dileriz.

Balkon Filesi Uyuglamalarımız

Balkon Güvenlik Filesi için Daha Önce Yapmış Olduğumuz Bazı Uygulamalar

Ankara Balkon Filesi Montaj ve Fiyatları

Balkon filesi ve balkon koruma ağı ilgili bilgileri öğrenmek, size özel teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.